Кондиціонери в квартиру і приватний будинок > Купити побутовий кондиціонер | Ціна в інтернет-магазині Kondi

Кондиціонери в квартиру і приватний будинок

Ми вже це проходили

Готове рішення для твого проєкту — це рішення, яке базується на сотні виконаних проєктів із твоєї ніші, але створене спеціально під твої потреби.

Дізнатися більше

Для квартири та дому

Твій дім — місце сили та головне, щоби тобі в ньому було добре. А добре може зробити тільки вдало підібране обладнання. Щоби не шуміло, швидко охолоджувало або обігрівало, було безпечним і економним. У нас усе це є.

1етап
2 етап
3 етап
4 етап
 • Основа основ — вкладання магістралі. Зазвичай робимо на етапі чорнових робіт, щоби після чистового оздоблення всі комунікації були сховані в стіну, а зовні був помітний лише охайний внутрішній блок і решітки вентиляції/рекуперації.

  Але іноді можна й поверх ремонту, якщо бажання мати кондиціонер є, а робити ремонт — ні. Тоді магістраль без штроблення вкладається в короб.

  Отже, спочатку ми проводимо виміри, розмітку місць встановлення внутрішнього й зовнішнього блоків. Тільки після цього ми штробимо (або вкладаємо магістраль поверх стіни, якщо під короб).

 • Після того, як твоє приміщення буде готовим, на чистове оздоблення ми обережно, не зачіпаючи жодного зайвого сантиметра шпалер чи стін, встановлюємо внутрішній блок спліт-системи, і зовнішній блок на стіні будинку.

  Потім підключаємо всі комунікації між собою, роблячи систему життєздатною. Перший запуск, перевірка безпеки й ось — ми розповідаємо тобі, як змінювати температуру, про режими та можливості нового «звіра», і про особливості його експлуатації.

 • Обслуговування проводимо з необхідною частотою. Самостійно тобі телефонуємо, коли прийшов час, нагадуємо, що пора вже оглянути кондиціонер або вентиляцію, і домовляємося про зустріч.

  Робимо перевірку магістралі та з’єднань, дозаправляємо фреоном (якщо потрібно), оглядаємо фільтр, чистимо його та теплообмінник, а також інші частини кондиціонера.

  Кондиціонер працює ефективніше та довше, якщо його обслуговувати вчасно.

 • Отож, без зусиль і витрат часу на нескінченні пошуки необхідного обладнання, ти отримаєш систему клімату, що повністю забезпечить твої потреби. А ми будемо за нею доглядати, обслуговувати та робити все, щоби вона радувала тебе якомога довше.

Для
вашого
дому

Робимо погоду вдома такою, як треба. І тепер не важливо, спека чи холод на вулиці. У тебе вдома просто добре.

Замовити погоду

У скільки це обійдеться

Забудь те відчуття, коли вартість подвоюється в процесі монтажу. Ми відразу кажемо кінцевий бюджет, і залежить він від довжини магістралі:

Для котеджу

Твій заміський будинок — мрія, яка збулася. Тепер же черга зробити його приємним і комфортним незалежно від погодних умов за вікном. Ми знаємо, що робити.

1 етап
2 етап
3 етап
4 етап
 • Наш інженер робить проєкт, який буде включати твої побажання та вимоги до будинку, з огляду на матеріали, використані для будівництва та утеплення, квадратуру та призначення кімнат.

  Він проєктує складний комплекс із вентиляції, кондиціювання та рекуперації. Використовує екологічні матеріали, енергоощадні безпечні для людей і довкілля технології.

  Але, робить усе простим для управління та обслуговування, щоби ти завжди міг просто насолоджуватися комфортною температурою та чистим свіжим повітрям, не вдаючись у особливості будови системи.

 • Погодивши проєкт — ми приступаємо до його реалізації. І, звичайно, виключно на чорновому етапі ремонту. Щоби коли закінчиш ремонт — тобі про кількість кліматичного обладнання та комунікацій у твоєму домі нагадував лише «розумний» ергономічний клімат у кожній із кімнат — від кухні до спальні.

 • І, звичайно, ми знаємо, що стежити за тим, коли необхідно обслуговувати клімат систему — це не твоя турбота. Ми робимо це самі. Ведемо облік встановленого в тебе обладнання та телефонуємо з нагадуванням, щоби домовитися про зустріч для проведення сервісних робіт.

  Перевіряємо магістраль, комунікації, чистимо фільтри та теплообмінники, дозаправляємо фреоном, усуваємо дрібні несправності. Усе, щоби твій клімат залишався таким же комфортним, як і в перший день роботи комплексу.

 • Навіть для великих будинків площею від 1000 м² ми робимо складні кліматичні системи простими для управління. Після встановлення наші фахівці розкажуть, що робити, щоби твій котедж тебе завжди радував. Непомітно зігрівав, коли холодно, і тихо дарував приємну прохолоду, коли жарко.

Ти просто перестаєш мріяти та замовляєш клімат. Ми готуємо проєкт, робимо, а ти відпочиваєш. Ми зробили — ти насолоджуєшся ще багато-багато років.

Замовити клімат
Для
вашего
котеджа

У скільки це обійдеться

Забудь те відчуття, коли вартість подвоюється в процесі монтажу. Ми відразу кажемо кінцевий бюджет, і залежить він від довжини магістралі:

 

Для банку

Відвідувачам і співробітникам повинно бути комфортно і крапка. Щоби коли приходиш із вулиці, навіть у верхньому одязі, — а там ні холодно ні жарко. І коли цілий день сидиш за робочим місцем — ні холодно ні жарко. Просто добре. Ми знаємо, як це зробити.

1 етап
2 етап
3 етап
4 етап
 • Щоби зробити ідеальну систему, комфортну одночасно і для клієнтів, і для співробітників, ми маємо знати, де кожен із них буде сидіти. Ідеально, якщо в тебе вже готовий дизайн-проєкт твого приміщення. Тоді ми швидко вирішимо, куди та яке обладнання краще ставити — припливно-витяжні системи, рекуперацію чи кондиціонери.

 • Погодивши з тобою проєкт, ми починаємо реалізувати його в життя. Спочатку, як завжди, робимо детальну розмітку проєкту — де й що буде розташоване. Якщо мова йде про припливно-витяжні системи та магістралі кондиціонерів, то встановлення краще робити на етапі чорнового ремонту, адже повітроводи треба встановлювати по всьому периметру приміщення.

 • Після того, як встановлення всіх необхідних елементів проведене, комунікації підключені — ми вмикаємо систему, і ще раз перевіряємо її на всіх режимах роботи. Тепер можна підключати й тебе в процес, щоби показати, як управляти цим розумним комплексом — що й коли натискати, щоби клімат був таким, як треба.

 • Обслуговуванням займаємося теж ми. Ведемо облік твого обладнання й коли його необхідно обслуговувати. Коли приходить час — дзвонимо тобі та призначаємо зустріч.

  Перевіряємо та чистимо канали, дивимося магістраль, чистимо фільтри та теплообмінники, дозаправляємо фреоном, проводимо дрібний ремонт або заміну запчастин, якщо це необхідно. Щоби система й далі працювала справно, а відвідувачам було приємно обслуговуватися у твоєму відділенні банку.

Для
банку

Щоби було добре твоїм клієнтам і твоїм працівникам, тобі не треба докладати зусиль. Ми повністю вирішимо це завдання

Є завдання

У скільки це обійдеться

Забудь те відчуття, коли вартість подвоюється в процесі монтажу. Ми відразу кажемо кінцевий бюджет, і залежить він від довжини магістралі:

Для кафе

У кафе головне що? Щоби пахло смачно! І щоби запах невдач із кухні або санвузла не псував апетит. А ще треба, щоби було не жарко, і не холодно теж. Ми вже це робили. І в нас виходить.

1 етап
2 етап
3 етап
4 етап
 • Як і завжди — починаємо з розроблення проєкту. Де будуть сидіти гості, де буде кухня та санвузол. Наш інженер розбирається та підбирає обладнання та комунікації, робить проєкт, і вже згідно з ним наші монтажники проводять розмітку.

  Після етапу розмітки працівники встановлюють повітроводи, канали та магістралі, а також проводять підключення до електромережі.

 • Блоки припливно-витяжних установок, рекуператорів та іншого канального обладнання, так само як і повітроводи, встановлюються на етапі чорнових робіт. Після фінального оздоблення встановлюються тільки зовнішні блоки кондиціонерів і декоративні решітки на канали.

  Але, перейдемо до того, що в нас уже все приєднано та перевірено. Тепер ми кличемо тебе, щоби ти приймав роботу. Розповідаємо, як просто всім цим керувати, що й коли натискати, щоби твій кліматичний комплекс радував не тільки тебе, а й кухаря та гостей.

 • Стежити за твоїм кліматичним комплексом теж будемо ми. Ми ведемо облік обладнання та часу, коли його потрібно обслуговувати, з урахуванням особливостей твоєї ніші. Зрозуміло, що для кафе — це не просто раз на місяць. Ми рахуємо через скільки куб.метрів відпрацьованого повітря необхідно приходити, і приходимо. Спочатку, звичайно, дзвонимо, нагадуємо, і домовляємося про зустріч у зручний тобі час.

 • Ми робимо установку, а також сервісне обслуговування непомітними для тебе. Не витрачаємо твій час на підбір обладнання й марок, на складання проєкту та на пошук монтажників. Скажи нам про свій бюджет, про свої побажання та вимоги, й отримай готове рішення своїх проблем. Воно найкраще з усіх можливих опцій в обраній ціновій категорії.

Гості оцінюють не тільки твою їжу. Вони оцінюють обслуговування. Вони оцінюють атмосферу. Вони оцінюють клімат. Гостям має бути комфортно!

Замовити клімат
Для
кафе

У скільки це обійдеться

Забудь те відчуття, коли вартість подвоюється в процесі монтажу. Ми відразу кажемо кінцевий бюджет, і залежить він від довжини магістралі: