Мобільний кондиціонер – «швидка допомога» у спеку – kondi.ua – Продаж кондиціонерів в Києві

☎ (095) 200-55-55, (044) 222-83-77 ✉ info@kondi.ua

Примхи погоди негативно впливають на самопочуття і працездатність? Ви не поодинокі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 85% населення планети є метеозалежними. Таблеток «від погоди» ще не вигадали, однак порятунок є: потрібно встановити кондиціонер.

Сказати – простіше, ніж зробити: клімат-техніка – не тостер. Для її встановлення потрібне дороге обладнання, дозвільні документи і робота фахівців. Якщо ж витрачати чималі гроші на віконну спліт-систему немає можливості, є сенс придбати мобільний кондиціонер.

1 (1)

Що таке мобільний кондиціонер?

Клімат-техніка нового покоління – мобільний кондиціонер – виконує всі функції стаціонарних спліт-систем:

 • охолодження повітря;
 • вентиляцію;
 • очищення повітря від пилу та грибків;
 • осушення повітря у надмірно вологих приміщеннях.

 

Принцип роботи мобільних кондиціонерів не відрізняється від традиційних: рідина з низькою температурою кипіння при випаровуванні поглинає тепло, а у процесі конденсації – віддає. У стаціонарних спліт-системах ці процеси відбуваються у двох рознесених у просторі камерах – зовнішньому і внутрішньому радіаторах. Мобільний моноблочний кондиціонер влаштований так, що обидва радіатори знаходяться в одному компактному блоці. Він встановлюється в приміщенні, а назовні виводиться тільки повітропровід.

2 (1)

Які переваги мобільного кондиціонера?

 1. Щоб встановити мобільний кондиціонер, не потрібно запрошувати спеціалістів, робити погоджувальні документи, свердлити і довбати стіни. Просто обираєте місце біля вікна, виводите гофру (повітропровід) за відчинену фрамугу чи у квартирку, вмикаєте в розетку. За дві години повітря набуває заданої з пульта управління температури. Вивести шланг також можна у вентиляційну шахту, відчинені двері чи будь-який інший технологічний отвір.
 2. Моноблочний кондиціонер легко переїжджає з кімнати до кімнати на коліщатах. Удень моноблок може охолоджувати кухню чи кабінет, а ввечері переміщатися до іншої кімнати.
 3. Розмір дає змогу вивозити мобільний кондиціонер на дачу у багажнику автівки. Там він знадобиться для охолодження, а також осушення приміщення від вологи, що назбиралась за зиму. Це вбереже будівлю від появи плісняви і грибка.

 

 1. Якісний переносний кондиціонер має додатковий функціонал: таймер, пульт дистанційного управління, він очищує повітря за допомогою потужних фільтрів, зволожує та іонізує його.
 2. Мобільний кондиціонер більш економічний, він заощаджує кошти не лише при купівлі та монтажі, а й під час експлуатації: менше споживає електроенергії та дешевший в обслуговуванні.

 

Коли варто обирати мобільний кондиціонер?

 • Якщо площа приміщення менше 40 кв. м і немає можливості витрачати кошти на встановлення стаціонарної спліт-системи.
 • Якщо приміщення складається з великої кількості ізольованих кімнат, і ставити спліт-систему у кожну – нерентабельно.
 • Незамінний мобільний кондиціонер для офісу чи квартири, що орендуються.
 • Переносний кондиціонер для дачі – найкращий вибір в будь-якому разі!
 • Коли квартира чи офіс знаходиться в історичній будівлі, де заборонено встановлювати зовнішній блок стаціонарного кондиціонера.

3

Що слід врахувати при купівлі мобільного кондиціонера?

Мобільні кондиціонери бувають трьох модифікацій: мобільний моноблок, мобільна спліт-система і переносний кондиціонер без повітропроводу. Всі вони мають свої особливості.

Мобільна спліт-система влаштована так, що найбільш шумна частина кондиціонера знаходиться ззовні приміщення: підвішується з вікна на спеціальному кріпленні, розташовується на балконі тощо. За рахунок цього вона створює менше шуму, ніж інші моделі, але вона – найменш мобільна з них.

Переносний кондиціонер без повітропроводу можна ставити у будь-яке місце, легко переносити і транспортувати. Однак потужність цього кондиціонера значно поступається усім існуючим моделям і розрахована на приміщення площею до 20 кв. м.

Мобільний моноблок створює у помешканні шумовий фон до 40 децибел (приблизно гучність ходу настінного годинника).

 Конді-рекомендація! В усіх мобільних кондиціонерах потрібно випорожнювати резервуар з конденсатом, у найновіших моделей є датчики наповнення. Тому, майте це на увазі, якщо маєте намір використовувати мобільний кондиціонер вночі, під час сну. До того ж, враховуйте і те, що шум від такої мобільної техніки значно вищий, від звичайної спліт-системи, і може завадити вам, якщо ви маєте чутливий сон.

Мобільні кондиціонери – новий вид клімат-техніки, що постійно вдосконалюється. Обираючи це обладнання для поліпшення домашнього мікроклімату, зверніть увагу на його модифікацію, репутацію виробника, потужність, конфігурацію накопичувача конденсату, а також дизайн.

Гарної погоди у вашому помешканні!