Кондиціонер для смарт-квартири – kondi.ua – Продаж кондиціонерів в Києві

☎ (095) 200-55-55, (044) 222-83-77 ✉ info@kondi.ua

З кожним роком філософія smart-житла стає все більш популярною серед українців. Компактні квартири з функціональним плануванням дають змогу ефективно використовувати кожен метр і заощаджувати на щомісячних комунальних платежах. Ще один плюс – можливість обійтись усього одним кондиціонером на всю житлоплощу! Залишилось з’ясувати, яку кліматичну техніку обрати для «розумної» квартири і на що звернути увагу насамперед.

Розташування кондиціонера

Характерна особливість будь-якої smart-квартири – один суцільний невеликий простір, у якому всі функціональні зони об’єднано за принципом студії. Площа найкомпактніших варіантів житла може становити 18–19 квадратів, максимальна площа для smart-квартир – 32 м². При цьому приміщення традиційно поділяється на:

  • передпокій;
  • зону кухні з вбудованою технікою;
  • санвузол з душовою;
  • житлову зону.

Для монтажу кондиціонерів найчастіше обирають саме житлові зони. При цьому пристрій краще не розташовувати над шафами та іншими меблями. Бажано, щоб відстань між пристроєм та предметами інтер’єру становила не менше 1 м, інакше повітря, яке виходить з кондиціонера, відбиватиметься від їхньої поверхні, і приміщення не буде охолоджуватися. Також при виборі місця розташування кондиціонера враховуйте такі рекомендації:

  • на внутрішній блок не мають потрапляти прямі сонячні промені;
  • не можна розташовувати агрегат над камінами, кухонними плитами та іншими пристроями, що виділяють тепло;
  • між боковою поверхнею кондиціонера та найближчою вертикальною площиною (стіною) має бути не менше 5–10 см.

kvartira-konditcioner

Як розрахувати потужність кондиціонера?

Потужність та продуктивність кліматичного обладнання залежить від площі квартири. На кожні 8–10 м² витрачається близько 1 кВт продуктивності. До отриманого результату варто додати ще 20–30%, якщо вікно квартири виходить на південь, і в приміщення хоча б протягом кількох годин потрапляють прямі сонячні промені. Таблиця допоможе обрати підходящий пристрій, але точніший розрахунок варто довірити професіоналам.

Площа квартири, м² Потужність кондиціонера, кВт Клас кондиціонера
До 20 2,1 7
До 25 2,6 9
До 35 3,5 12

На вибір продуктивності техніки впливають такі фактори, як кількість людей в оселі, висота стелі, а також наявність обладнання, яке виділяє тепло: духовки, холодильники, комп’ютери тощо.

Kondiрекомендація!щоб розрахувати додатковий теплоприплив у квартирі, врахуйте надмірне тепло. Його виділяє побутова техніка – близько 30% від потужності, що споживає кожен прилад. Наприклад, комп’ютер виділяє близько 0,3 кВт, а пральна машина – 1,8 кВт. Кожна людина в квартирі – це ще близько 0,15 кВт. Усі показники необхідно підсумувати. На кожні 10 квадратів житла має бути не менше 1 кВт холоду.

Інші особливості кліматичної техніки для smart-квартир

Тип кондиціонера не грає принципової ролі – найчастіше використовуються звичайні  настінні спліт-системи, але можливий варіант встановлення й напільного внутрішнього блоку. З мобільними моделями кондиціонерів будьте обережні – блок такого кондиціонера «відніме» приблизно 50–60 дорогоцінних сантиметрів на підлозі, а також є надто гучним для невеликої площі.

Практичне рішення для компактних smart-помешкань – кондиціонери, які будуть і охолоджувати, і обігрівати квартиру. В цьому вам допоможуть інверторні установки з частотно-керованим двигуном компресора, за допомогою якого ви зможете вільно регулювати потужність охолодження або обігріву. Для досягнення потрібної температури кондиціонер з інвертором працює на повну потужність, а потім підтримує її на низьких обертах. Крім того, інверторний компрессор є ще і дуже єкономічним, в порівнянні зі звичайним. З ним ви зможете економити до 40% електроенергіі!!

SmartSpace

Кондиціонер якого бренду обрати?

Навіть якщо ви плануєте використовувати обладнання для обігріву оселі, немає сенсу переплачувати за дорогі теплові насоси – головне, правильно підібрати потужність. Зверніть увагу на продукцію торговельних марок Cooper&Hunter, Midea, Olmo – це дуже вдалі приклади поєднання високої якості, надійності та доступної ціни.

Найпростіший спосіб правильно обрати й встановити кондиціонер у smart-квартирі – звернутися до спеціалістів. Вам не тільки допоможуть обрати оптимальну модель за прийнятною ціною, а й підберуть найкращу ділянку помешкання для її монтажу. Вам же залишиться лише насолоджуватися перевагами smart-квартири!