Де краще придбати кондиціонер в Києві? – kondi.ua – Продаж кондиціонерів в Києві

☎ (095) 200-55-55, (044) 222-83-77 ✉ info@kondi.ua

Де краще придбати кондиціонер в Києві?

На сьогоднішній день існує багато мережевих магазинів, у яких можна підібрати та придбати кондиціонери. Кожен з них має стандартний опис технічних характеристик, якими і користуються менеджери, коли намагаються продати їх вам, як клієнту. Проте, щойно у вас з’являються додаткові запитання, як ви починаєте стикатися з браком інформації. Такі ж складнощі виникають у разі необхідності незвичного розташування приладу та інших проблем, які виходять за межи стандартів.

Це пов’язано із тим, що менеджери звичайних магазинів побутової техніки не володіють необхідним обсягом знань щодо кондиціонерів, їх видів, особливостей встановлення, та експлуатації, догляду за обладнанням. Через це нерідко пропонують моделі, які не зовсім відповідають вашим вимогам за потужністю або вважаються не економічним рішенням. Це призводить до того, що ви дарма витрачаєте свої гроші, час та зусилля, не отримаючи бажаного результату.

tehnika_02

Чи можна знайти вихід з цієї ситуації?

Звичайно, все що вам знадобиться – це звернутися до спеціалізованого магазину, у якому працюють досвідчені менеджери та професіонали, які дійсно знають свою справу.

Які переваги дає покупка в вузькопрофільному магазині?

Обираючи кондиціонер у спеціалізованому магазині, ви можете розраховувати на дійсно кваліфіковану консультацію. Вони розуміються на тому, чим кондиціонери відрізняються між собою, за яким принципом вони функціонують, як їх правильно використовувати. Вам зможуть не просто розповісти, чим кондиціонери відрізняються між собою (таку інформацію ви можете знайти і самі), але вам зроблять правильні розрахунки, виходячи з особливостей вашого приміщення, враховуючи розташування меблів, наявності оргтехніки та її кількості, величину вікон або вітрин, тепло- або холодопритоки, та багато іншого. Такий підхід дає змогу придбати саме таку техніку, яка буде задовольняти всі Ваші персональні вимоги.

Крім того, саме у вузькопрофільних магазинах пропонується якісний монтаж. Замовляючи кондиціонер в інтернеті або користуючись послугами звичайного магазина техніки, вам доведеться самостійно шукати бригаду, яка зможе встановити та налаштувати пристрій, та забезпечити його безперебійну роботу. А це, в свою чергу, призведе до додаткових витрат фінансів та вашого часу. Ви не отримаєте жодних гарантій, що найманий майстер проведе монтаж згідно встановлених норм та стандартів, не зіпсує ремонт та саму техніку. Тож цей варіант необхідно одразу викреслити, та звернути увагу на те, щоб ваш кліматичний партнер надавав всі послуги по продажу та встановленню в одному пакеті.

showroom

Для порівняння, співпрацюючи зі спеціалізованим магазином ви зможете розраховувати на:

  • Широкий асортимент. Зазвичай у магазинах побутової техніки можна відшукати до 10 моделей кондиціонерів, а це не може повністю задовольнити усіх потреб споживача. У спеціалізованих інтернет-магазинах вибір більший, значна увага приділяється актуальним новинкам, каталог постійно доповнюється зручними та функціональними моделями.
  • Повноцінну рекомендацію від кваліфікованого менеджера, який індивідуально розгляне вашу ситуацію та допоможе відшукати оптимальне рішення.
  • Додаткові послуги, такі як виїзд майстрів на об’єкт, визначення правильного місця розташування кондиціонера та ще багато інших опцій, які подарують можливість насолоджуватися результатом.
  • Після встановлення придбаного кондиціонера, за вами закріплюється менеджер, з яким ви зможете зв’язатися у зручний для вас час. Це необхідно у тому випадку, якщо ви не розібралися з усіма функціями техніки, не знаєте, як встановити додаток, якщо він потрібний, замовити сервісне обслуговування чи просто проконсультуватися. Таким чином, ви завжди зможете проконсультуватися з людиною, яка добре розуміється на кондиціонерах та користуванні ними. Відповідно, почуватиметеся впевнено та будете задоволені наданим сервісом.

Kondiрекомендація!Зауважте, під час купівлі кондиціонера будь-якого типу ви можете отримати розширену гарантію за умови щорічного сервісного обслуговування техніки до 5-7 років. Для цього зверніться з вимогою до вашого менеджера, уважно ознайомтеся з умовами надання цієї послуги.