Чи підходить кондиціонер для обігріву приміщень? – kondi.ua – Продаж кондиціонерів в Києві

☎ (095) 200-55-55, (044) 222-83-77 ✉ info@kondi.ua

Хто сказав, що кондиціонер згодиться лише у спеку?

Адже саме він може слугувати найкращим засобом для обігріву, особливо, якщо мова йде про невеликі приміщення: торгівельні, навчальні, житлові або офісні. Він рівномірно розподіляє тепле повітря, споживає зовсім небагато електроенергії (порівняно з іншими електроприладами) та дарує можливість кожному почуватися максимально комфортно. Все, що вам потрібно зробити – це поставити кондиціонер на режим обігріву та обрати напрямок струменю теплого повітря.

Навіть система звичайних побутових кондиціонерів з легкістю зможе обігріти квартиру або заміський будинок. Вони прості в експлуатації, якщо ви встановите заданий температурний режим, він буде постійно працювати на вказаному показнику, не відхиляючись від нього більше ніж на 1 градус.

Та і це ще далеко не всі переваги використання кондиціонеру для обігріву.

kondicioner-dlya-obogreva

Обираємо «правильний» кондиціонер для обігріву приміщень

Спеціалісти називають кондиціонери для обігріву тепловими насосами. Вони можуть функціонувати навіть за умови екстремально-низьких температур, даруючи можливість комфортно почуватися у будь-якому приміщенні. Кожен тепловий насос має систему ТЕН, що знаходиться у піддоні зовнішнього блоку кондиціонеру і перешкоджає виникненню замерзань на його поверхні.

Існує декілька типів таких пристроїв, але найпотужнішим та економічним серед них спеціалісти вважають саме інверторний кондиціонер. Його конструкція є оптимальною для щоденного використання, він достатньо швидко нагрівається.

Після того, як інвертор досяг необхідної температури, він не зупиняється зовсім, а лише зменшує потужність своїх обертів. В такому режимі він зможе функціонувати довгий час на низькому рівні шуму з економією енергії на рівні 20-30%. Підвищується і його зносостійкість, в середньому на 2-4 роки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що побутовий тепловий насос є дуже економічним. Для прикладу, при споживанні 600 Вт електричної енергії він може продукувати до 3 кВт теплової енергії. Тобто його коефіцієнт корисної дії у 5 разів перевищує потреби для функціонування. Ця перевага дозволяє назвати інверторний кондиціонер по-справжньому вигідним. Для порівняння,  звичайний електричний конвектор видає рівно стільки енергії, скільки споживає, без втрат, але й без підвищення потужності.

Таким чином, розуміючи принцип його роботи та беззаперечні переваги, ви точно зможете обрати кондиціонер для обігріву офісу або квартири, і при цьому будете знати, на яких його характеристиках варто зосередитися під час покупки.

Kondi-рекомендація!

Під час вибору кондиціонера зверніть увагу на його тип. Звичайний побутовий кондиціонер може використовуватися для обігріву лише за умови того, що зовнішня температура, тобто температура повітря на вулиці, не сягатиме позначки нижче -7 градусів.

Для того аби користуватися кондиціонером для обігріву необхідно обрати саме інверторний кондиціонер, розроблений спеціально для використання в країнах північної Європи з суворим кліматом.

За своєю потужністю вони також бувають різними, можуть працювати на обігріві при -15, -20, -25 та навіть -30 градусах.

Зауважте, що при роботі за умов зовнішньої температури нижче -20 градусів продуктивність кондиціонера трохи знижується. За таких екстремальних умов на вулиці, температура в приміщені може сягати не вище +20 градусів.